Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повністю розбірний род под на 3 вудилища. Використовується як підставка під вудилища, часто із застосуванням сигналізаторів клювання і свінгерів. Замість рогачиків можна встановити сигналізатори клювання. Відмінний вибір для початківця!
Характеристики:
- Кількість вудилищ - 3
- Висота 53-63 см
- Довжина 70-121 см
- Ширина 39 см
- Матеріал каркасу - алюміній
- Вага - 1000 г
- Транспортувальні габарити - 82х9х9 см
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 69 см |
| Максимальна довжина | 124 см |
| Мінімальна висота | 59 см |
| Мінімальна довжина | 70 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 39 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 8 см |
| Длина в упаковке | 75 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
- Ціна: 1 375 ₴










