Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чехол для удилищ полужесткийSams Fish 150x10см
Виготовлений з водовідштовхувального матеріалу, що має бічний кишеню для аксесуарів, наплічний ремінь і ручку для вертикального транспортування. Якісна блискавка. В чохол можна помістити декілька вудилищ. Стінки чохла виконані з щільної тканини та пластику, що запобігає пошкодженню вудилищ, навіть при падінні чохла.
Розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sams Fish |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 936 г |
| Місткість | 2 |
| Внутрішній діаметр | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Ручка-лямка у верхній частині |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 10 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 432 ₴





