Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Довжина - 135 см
- Кількість відділень під вудилища - 3
- Ширина чохла - 29 см
- Висота чохла - 25 см
- Висота чохла (виступ під котушки) - 30 см
- Розміри великої кишені - 60х12 см
- Розміри малої кишені - 30х12 см
- Вага - 1.45 кг
- Колір - лісовий камуфляж
Особливості:
- Дуже місткий
- Ремені для носіння чохла за спиною
- Тканинні ручки для перенесення чохла
- Дві додаткових бічних кишені
- Якісна блискавка
Чохол для вудок з виступом під котушки Weida. Дуже місткий. Якісно виконаний. Гнучкий, з щільної тканини. На 3 відділення. Має зручні ручки для транспортування і ремені для носіння за спиною. Якісна блискавка і фурнітура. Наявність бічних кишень для розміщення рибальських аксесуарів. Чохол для вудок значно полегшує організацію майбутньої риболовлі, оскільки тепер всі ваші вудилища знаходяться в одному місці і готові до виїзду.
Купуй сьогодні! Доки є у наявності!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1450 г |
| Місткість | 6 |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 2 наплічних ременя |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 25 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 636 ₴





