Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева підставка під вудлище. Має телескопічну конструкцію. Можлива установка електронного сигналізатора (замість рогачика). Швидка фіксація потрібної довжини закруткою. Має світлонакопичуючий рогачик, що зводить до мінімуму пошкодження вудлища, при ударі об стійку, в нічний час доби.
Характеристики:
- Висота - 84-150 см
- Вага - 185 г
- Матеріал - металевий прут (діаметр 12 мм)
- Зйомний V–подібний світлонакопичуючий накінечник
- Фіксація - закрутка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Мінімальна висота | 84 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Ширина | 1.2 см |
| Вага | 0.185 кг |
| Особливості | Світонакоплювальні власники, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 105 ₴






