Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Довжина максимальна - 181 см
- Довжина мінімальна - 120 см
- Глибина голови підсака - 42 см
- Комірка сітки - 15х15 мм
- Транспортна довжина - 79х43 см
- Матеріал каркасу і рукоятки - метал
- Розмір голови підсака - 36х36 см
- Вага - 418 г
Телескопічний підсак BratFishing. Довжина регулюється від 120 до 181 см. Має забарвлену в різні кольори сітку для кращої видимості в воді, при будь-якому світлі і часу доби. Рукоятка і голова підсаки виготовлена з алюмінієвого сплаву. Рукоятка телескопічної конструкції. В цілому - зручний для транспортування. Має великий розмір комірки, завдяки чому на сітку налипає менше сміття і
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bratfishing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 418 г |
| Діаметр | 36 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 181 см |
| Довжина у складеному вигляді | 79 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Складна конструкція, Регульована довжина |
| Розмір комірки | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Квадратна |
- Ціна: 429 ₴











