
Сумка чохол для 2 котушок 5000, сумка для котушки, футляр для двох котушок KENT&AVER 30х15х10см
636 ₴
- Немає в наявності
- Код: KTVR-44
Якісна сумка чохол для 2 котушок розміром 5000 з м'якою перегородкою, що розділяє простір. Торцеві шви оброблені пластиковим кантом, який надає жорсткості чохлу та захищає від стирання. Всередині чохол обшитий щільною підкладочною тканиною. Оснащений зручною ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Кількість відділень - 1 (з роздільником)
- Місткість - 2 котушки
- Довжина чохла - 30 см
- Ширина чохла - 15 см
- Висота чохла - 10 см
- Розмір одного відділення - 13х14 см
- Товщина розділової стінки - 1 см
- Вага - 0.242 кг
Особливості:
- Наявність м'якої перегородки для захисту котушок
- Перегородки фіксуються на липучках (у разі потреби можна змінити положення перегородок або взагалі зняти)
- Блискавка із двома замками
- Наявність пластикового канта, який надає жорсткості чохлу та захищає від стирання.
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KENT&AVER |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.242 кг |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість осередків | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 636 ₴




