Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род под KAIDA A9-1-3V - це універсальна підставка для вудок, яка підходить для різних видів риболовлі, включно з короповим, фідерним і поплавцевим ловом. Він простий у збірці та експлуатації, має телескопічну конструкцію з алюмінію. Тканинний чохол у комплекті.
Характеристики:
- Кількість вудилищ - 3
- Відстань між вудилищами - 24,5 см
- Ширина - 49 см
- Мінімальна висота - 46,5 см
- Максимальна висота - 76 см
- Мінімальна довжина - 71,5 см
- Максимальна довжина - 124 см
- Вага -1,8 кг
- Розмір чохла - 74х26х9 см
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 76 см |
| Максимальна довжина | 124 см |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Мінімальна довжина | 71.5 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 71.5 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 9 см |
| Длина в упаковке | 74 см |
| Ширина в упаковке | 26 см |
- Ціна: 3 190 ₴







