Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Brain Eco Armchair - це компактне і мобільне рішення для тих, хто любить комфорт і зручність. Завдяки міцній рамі зі сталі та алюмінію крісло стійке на будь-якій поверхні, а телескопічні ніжки та шарнірні лапи дають змогу легко адаптувати його до рельєфу. Щільний зносостійкий матеріал сидіння забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні.
Характеристики:
- Допустиме навантаження на крісло - до 100 кг
- Рама виконана зі сталі та алюмінію
- Матеріал - Oxford 600D
- Розміри в розкладеному вигляді (ширина*глибина*висота спинки/висота min.max.) - 45х42х50/32-45 см
- Вага - 5,4 кг
- Транспортувальні розміри - 52х15х65 см
Особливості:
- Зручні підлокітники
- Регульовані ноги
- Шарнірні лапи
- Невелика вага
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 50 мм |
| Глибина стільця | 42 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Камуфляж |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 2 816 ₴




