
Підставка гребінка для вудилищ Kaida A29-1-9 підставка під вудки тримачі вудилищ
1 254 ₴
- Готово до відправки
- Код: P-WDA-A29-1-9
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для вудилищ Kaida A29-1-9 - це універсальна підставка для вудок, яка підходить для різних видів риболовлі, включно з короповим, фідерним і поплавцевим ловом. Вона виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує їй міцність і довговічність. Підставка має телескопічну конструкцію, що дає змогу легко і швидко її налаштувати. Гребінка зроблена з неопрену, що оберігає покриття вудилищ від подряпин.
Характеристики:
- Габарити в складеному вигляді - 57×13×9 см
- Кількість вудилищ - 9
- Мінімальна висота - 46 см
- Максимальна висота - 75 см
- Ширина - 57 см
- Вага - 0.75 кг
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Кількість вудлищ | 9 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип | Фідерна гребінка |
| Ширина | 57 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 9 см |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
- Ціна: 1 254 ₴

