
Напівжорсткий чохол для вудилищ Boya By 1.35м 2 секції чохол для вудок
1 419 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH-G-BB-2-135-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол напівжорсткий Boya By 1.35м - це чохол для транспортування і зберігання вудилищ на 2 секції. Внутрішня перегородка під два вудилища допускає перевезення вудилищ без зняття з них котушок.
Характеристики:
- Матеріал - водонепроникний поліестер
- Тип - напівжорсткий
- Кількість секцій - 2
- Довжина - 134 см
- Ширина - 12 см
- Глибина під котушки - 20 см
- Кишеня - 49x17 см
- Вага - 1.350 кг
Особливості:
- Регульована лямка для перенесення
- Велика додаткова кишеня
- Зручна пластикова ручка
- Пластикове водонепроникне дно
- Двозамкова застібка-блискавка
Купуй сьогодні! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1350 г |
| Місткість | 2 |
| Внутрішній діаметр | 12 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Водонепроникне дно, Двухзамкова застібка-блискавка, Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 1 419 ₴






