Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для вудок з виступом під котушки. Гнучкий. На 2 відділення. Має зручні ручки для транспортування і ремінь для носіння за спиною. Значно полегшує організацію майбутньої риболовлі, оскільки тепер всі ваші вудилища знаходяться в одному місці і готові до виїзду.
Характеристики:
- Довжина - 135 см
- Кількість відділень під вудилища - 2
- Ширина чохла - 15 см
- Висота чохла - 13 см
- Висота чохла (виступ під котушки) - 20 см
- Розміри великої кишені - 59х12 см
- Розміри малої кишені - 30х12 см
- Вага - 0.9 кг
Особливості:
- Ремінь для носіння чохла за спиною
- Тканинні ручки для перенесення чохла
- Дві додаткових бічних кишені
- Блискавка з двома замками
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 4 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Колір | Зелений |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 15 см |
| Глибина | 13 см |
- Ціна: 591 ₴






