Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посилений підсак жорсткої конструкції. Дозволяє витягти з води великі екземпляри. Рукоятка виготовлена з алюмінію. Голова підсаку виготовлена із суцільної алюмінієвої рами. У якості сітки використовується силіконовий матеріал з великою коміркою.
Характеристики:
- Довжина - 140 см
- Комірка сітки - 23 мм
- Сітка - 47 х 45 см
- Транспортна довжина - 100 см
- Матеріал каркасу - алюміній
- Глибина підсаки - 23 см
- Вага - 560 г
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Favorite |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 45 см |
| Розмір комірки | 23 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 140 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Вага | 560 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 836 ₴








