Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садок прогумований круглий. Рама садка металева (дріт). Поділений на 5 секцій. Перша секція покрита брезентовою тканиною, решта - прогумованою сіткою. Є стальний штир для кріплення голови садка на березі.
Характеристики:
- Матеріал - прогумована сітка + брезент (1-я секція)
- Діаметр садка - 35 см
- Транспортувальні розміри - 35х35х7 см
- Довжина загальна - 200 см
- Розмір комірки сітки - 8х5 мм
- Кількість секцій - 5
- Вага - 0.5 кг
Комплектація:
- Садок без чохла
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 5 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 35 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 см |
| Довжина у складеному вигляді | 7 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 506 ₴





