Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика широка підставка для фідерів, яка підходить до будь-яких тримачів.
Характеристики:
- Ширина - 50 см
- Кріплення - універсальна різьба
- Вага - 127г
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 0.127 кг |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 50 см |
| Висота в упаковці | 11 см |
- Ціна: 237 ₴


