Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне та міцне складне крісло для риболовлі. Не займає багато місця у складеному вигляді.
Характеристики:
- Каркас - нержавіюча сталь
- Максимальне навантаження – 170 кг
- Вага: 5,9 кг
Розміри:
- Глибина сидіння – 47 см
- Ширина сидіння – 55 см
- Висота сидіння від землі – 37-46 см (регулюється)
- Висота спинки від землі – 95 см
- Розміри транспортувальні - 92х68х22 см
Особливості:
- Всі кріплення на металевих заклепках
- Потужна рама з нержавійки
- Регулювання наклону спинки
- Наявні компенсатори нерівності землі
Комплектація:
- Стілець без чохла
Купуй сьогодні та отримуй оперативну доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Ширина стільця | 55 мм |
| Глибина стільця | 47 мм |
| Висота сидіння стільця | 37 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 95 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 960 ₴




