
Чохол для вудок з котушками Bratfishing 2 відділення 145см
508 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH-BF-2-150-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для вудок з виступом під котушки. Гнучкий. На 2 відділення. Має зручні ручки для транспортування і ремінь для носіння за спиною. Значно полегшує організацію майбутньої риболовлі.
Характеристики:
- Довжина - 145 см
- Кількість відділень під вудилища - 2
- Ширина чохла - 10 см
- Висота чохла в місці виступу під котушки - 19см
- Висота чохла по краях - 12см
- Дві кишені 58х10см + 28х10см
Особливості:
- Ремінь для носіння чохла за спиною
- Тканинні ручки для перенесення чохла
- Дві додаткових бічних кишені
- Блискавка з двома замками
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bratfishing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 4 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 12 см |
- Ціна: 508 ₴





