
Чохол для телескопічних спінінгів з котушками EOS 80cм чохол для вудилищ з котушками
460 ₴
- Немає в наявності
- Код: CH-PG-EOS-2-80
+380 (96) 108-54-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний чохол для транспортування та зберігання 2-3-ох телескопічних спінінгів з котушками. Виготовлений із щільної тканини. Оснащений тканинною ручкою для носіння та ременем для носіння на плечі.
Характеристики:
- Довжина - 80 см
- Кількість відділень - 2
- Ширина чохла - 10 см
- Висота чохла - 22 см
- Колір - зелений
- Вага - 0.5 кг
Особливості:
- М'який чохол
- 2 відділення з м'якою перегородкою посередині, яка вбереже вудилища від дотику між собою
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 22 см |
- Ціна: 460 ₴



