
Коробка для снастей, органайзер для оснащення 20x14x3см 7 відділень
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: ORG-BF-7
+380 (96) 108-54-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для рибальських снастей та іншого приладдя. Портативна, зручна для транспортування коробка з прозорою кришкою, що значно економить час на пошук потрібного предмета.
Характеристики:
- Розмір (ДхШхВ) - 20x14x3см
- Кількість комірок - 7
- Матеріал не роз'їдає силікон
- Вага - 0.13 кг
- Матеріал - пластик
Купуй сьогодні! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VinSnasti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.13 кг |
| Кількість осередків | 7 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 69 ₴


