
Розкладне крісло для риболовлі Brain Recliner Armchair рибальське крісло розкладачка
5 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: HYC032AL-LO-FA
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне та зручне крісло Brain Armchair Comfort — чудовий вибір для комфортної риболовлі за будь-яких умов. Завдяки ортопедичній конструкції з вентильованими вставками для підтримки попереку, крісло забезпечує правильну посадку навіть під час тривалого сидіння. Телескопічні регульовані ніжки з посиленими замками дозволяють стабільно встановити крісло на нерівному рельєфі, а широкі шарнірні лапи запобігають провалюванню в пісок чи м’який ґрунт. Міцна рама зі сталі та алюмінію і зносостійка оббивка з матеріалу Oxford роблять це крісло надійним та практичним рішенням для коропової, фідерної та поплавцевої ловлі.
Характеристики:- Виробник — Brain
- Модель — Armchair Comfort
- Допустиме навантаження — до 100 кг
- Матеріал оббивки — Oxford 600
- Матеріал рами — сталь / алюміній
- Розміри в розкладеному вигляді (ШхГхВ спинки / висота) — 49×43×55 / 32–45 см
- Розміри у складеному вигляді — 60×20×66 см
- Вага — 6 кг
- Міцна комбінована рама зі сталі та алюмінію
- Ортопедична вставка для підтримки попереку
- Швидке регулювання кута нахилу спинки
- Телескопічні регульовані ніжки
- Шарнірні широкі лапи для нестійких поверхонь
- Вентильовані вставки на сидінні та спинці
- Зручні підлокітники
- М’який підголівник з приємної до тіла тканини
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 41 мм |
| Глибина стільця | 41 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 5 940 ₴




