
Род Под на 4 вудилища Goss STN-07 rod pod
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: STN-07
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Род Под на 4 вудилища. Використовується як підставка під вудилища із застосуванням сигналізаторів клювання і свінгерів. Простий у збірці та експлуатації, має телескопічну конструкцію з алюмінію.
Характеристики:
- Кількість вудилищ - 4
- Матеріал каркасу - алюміній
- Транспортувальні габарити - 70х20х12 см
- Вага - 1.7 кг
Розміри:
- Регулювання висоти від землі до рогачика 40-71 см
- Регулювання довжини по рамі 65-119 см
- Ширина 71 см
- Відстань між рогачами 26/17/26 см
Комплектація:
- Род под
- Чохол
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GOSS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Максимальна висота | 71 см |
| Мінімальна довжина | 65 см |
| Максимальна довжина | 119 см |
| Ширина | 71 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Особливості | Чохол, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
- Ціна: 2 849 ₴








