
Товстий каремат сидіння FG Confort 40 26.5х35х4 см сидіння каремат
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: KFG-01FG
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичне сидіння. Забезпечує комфортне сидіння навіть на нерівній поверхні. Ідеальне в походах, подорожах або на відпочинку на природі.
Характеристики:
- 26.5х35х4см
- З кріпленням на пояс
Купуй зараз! І отримай швидку доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Сидушка |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 319 ₴


