
Телескопічна підставка для спінінга з буром Weida 1.4 м підставка під спінінг
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: W11515
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для вудилища телескопічна Weida 1.4 м із буром — оснащена гострим буром, який забезпечує швидке та надійне встановлення в ґрунт без зайвих зусиль. Міцна конструкція гарантує стійкість навіть при клюванні великої риби. Ідеально підходить для фідерної та донної ловлі, а також для використання на березі водойм.
Компактна у транспортуванні та проста у використанні — відмінний вибір як для новачків, так і для досвідчених рибалок.
Характеристики:
- Висота - 79-140 см
- Вага - 140 г
- Матеріал - метал
- Діаметр стійки - 14 мм
- Різьба під сигналізатори/рогачі - стандартна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Мінімальна висота | 79 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Ширина | 0.14 см |
| Вага | 0.14 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 198 ₴



