
Тринога підставка для фідера 1.2м підставка під фідер
594 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT-FT-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під фідер, вона ж трипод або фідерна тринога. Універсальна підставка під вудилища у вигляді триноги. Має гачок для підвісу додаткового вантажу, який зробить триногу більш стійкою. Телескопічні ніжки дозволять налаштувати висоту під себе, а також встановити триногу на нерівній поверхні. Має гострі накінечники на ніжках для більшої стійкості. Легка і дуже компактна тринога.
Характеристики:
- Регулювання ніжок - 48-120 см
- Транспортна довжина 60х10 см
- Винос підставки в одну сторону - 36 см
- Тип - телескопічна тринога
- Матеріал - алюміній
- Фіксація стійок - закручуванням
- Вага - 660 г
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Мінімальна висота | 48 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Ширина | 76 см |
| Вага | 0.66 кг |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 6 см |
- Ціна: 594 ₴





