Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Капроновий садок на три кільця. Завдяки використанню капрону має невелику вагу. Компактний, складається вісімкою в чохол слайдер. Має шнур для кріплення садка на березі.
Характеристики:
- Матеріал - капрон
- Кількість кілець - 3
- Діаметр - 33 см
- Довжина загальна - 63 см
- Транспортувальні розміри - 24х24х5 см
- Вага - 120 г
Комплектація:
- Садок
- Чохол для транспортування
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 120 г |
| Діаметр | 33 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 63 см |
| Довжина у складеному вигляді | 10 см |
| Кількість секцій | 3 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
- Ціна: 153 ₴





