
Великий рибальський садок для риби прогумований квадратний 45х33х250см
1 232 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-LNG-KV-250
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садок прогумований. Рама садка металева (алюмінієвий сплав). Поділений на 5 секцій. Перша секція покрита брезентовою тканиною, решта - прогумованою сіткою. Є стальний штир для кріплення голови садка на березі.
Характеристики:
- Матеріал - прогумована сітка + брезент (1-я секція)
- Розмір садка - 45х33 см
- Довжина загальна - 250 см
- Розмір комірки сітки - 15 мм
- Транспортувальні розміри - 49х48х10 см
- Кількість секцій - 6
- Вага 1.5 кг
Комплектація:
- Садок
- Чохол для транспортування
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 6 |
| Діаметр | 33 см |
| Розмір комірки | 15 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 250 см |
| Довжина у складеному вигляді | 10 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 232 ₴









