Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чехол для удилищ трёхсекционный Gray Pixel 1.3 м
Чохол гнучкий. Три секції. Має два додаткових кишені, зручні ручки для транспортування і ремінь для носіння на плечі. Вологозахищений. Колір - піксель. | Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1070 г |
| Місткість | 6 |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 2 наплічних ременя, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 17 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина (виступ під котушки) (см) | 25 |
- Ціна: 517 ₴






