Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота - 101-180 см
- Вага - 219 г
- Матеріал - металевий прут (діаметр 12 мм)
- U–подібний накінечник (знімається)
- Фіксація - закрутка
- Діаметр стійки - 12 мм
Металева підставка під вудлище. Має телескопічну конструкцію. Можлива установка електронного сигналізатора (замість рогачика). Швидка фіксація потрібної довжини закруткою.
Купуй сьогодні! Доки є у наявності!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.22 кг |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 101 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |
| Ширина | 1.2 см |
- Ціна: 112 ₴



