Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Довжина - 130 см
- Кількість відділень під вудилища - 2
- Ширина чохла - 18 см
- Висота чохла - 15 см
- Висота чохла (виступ під котушки) - 22 см
- Ширина 1ї кишені - 60 см
- Ширина 2ї кишені - 30 см
- Висота кишень - 13 см
- Вага - 0.7 кг
- Колір - зелений
Особливості:
- Ремінь для носіння чохла на плечі
- Тканеві ручки для переносу чохла
- Дві додаткові бокові кишені
- Блискавка з двома замками
Чохол гнучкий. Дві секції. Має зручні ручки для транспортування і ремінь для носіння на плечі. Вологозахищений. Не вигоряє на сонці, стійкий до зношування. Якісна блискавка і фурнітура. Наявність бічних кишень для розміщення рибальських аксесуарів.
Купуй сьогодні! Доки є у наявності!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Місткість | 4 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 15 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 336 ₴










