
Підсак короповий для риболовлі Корд (середній) 190см підсак на коропа
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: PK-KORD-S-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і надійний короповий підсак для ловлі трофейної риби. Завдяки кордовій нитці і великій комірці сітки, риба не заплутається в ньому. Підсак легко мити, запах риби не вбирається в сітку. Можна не сушити в кінці рибалки.
Характеристики:
- Повнорозмірний (розмір голови 57х74 см)
- Довжина - 190 см
- Комірка сітки - 4 см
- Транспортувальна довжина - 57х120 см
- Матеріал каркасу - алюміній
- Матеріал сітки - кордова нитка
- Вага - 654 г
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Квадратна |
| Розмір комірки | 40 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 190 см |
| Довжина у складеному вигляді | 120 см |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Вага | 654 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 935 ₴





