Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак короповий для лову трофейної риби. Зручний і одночасно простий у використанні. Нерозбірна голова підсаку і телескопічна прогумована рукоятка. Має велику глибину сітки, яка не дозволяє рибі вибратися з підсаку одного разу потрапивши в нього. Відмінний варіант як для власного використання, так і на подарунок.
Характеристики:
- Розмір голови 80х80 см
- Розмір рукоятки - від 100 до 176 см
- Довжина загальна - 264 см
- Комірка сітки - 6х9 мм
- Транспортна довжина - 80х100 см
- Матеріал каркасу метал
- Глибина підсаки - 66 см
- Вага - 1.34 кг
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Haoyunren |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1340 г |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 264 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Особливості | Розбірна конструкція, Регульована довжина |
| Розмір комірки | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Квадратна |
- Ціна: 897 ₴











