Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Висота - 81-150 см
- Вага - 118 г
- Матеріал - металевий прут
- Зйомний U–подібний накінечник
- Фіксація - швидкий затискач
- Діаметр стійки - 13 мм
Купуй зараз! Доки є в наявності!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.118 кг |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 81 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |
| Ширина | 1.3 см |
- Ціна: 66 ₴



