Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Каркас - алюміній
- Брезентова тканина
- Глибина сидіння - 36 см
- Ширина сидіння - 42 см
- Висота сидіння від землі - 35 см
- Висота спинки від землі - 69 см
- Максимальне навантаження - 90 кг
- Розміри транспортувальні - 70х12х12 см
- Вага: 1,215 кг
Комплектація:
- Стілець
- Чохол
Особливості:
- Бюджетний, невеликий, компактний, легкий
- Без підлокотників та кишень
Стілець рибацький павук. Зручний в транспортуванні (в комплекті тканинний чохол з ручкою для транспортування). Відмінне риболовне крісло для рибалки-початківця.
Купуй зараз! Доки є в наявності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bratfishing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.215 кг |
| Висота сидіння стільця | 35 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 69 мм |
| Глибина стільця | 36 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 420 |
- Ціна: 298 ₴








