Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний, бюджетний напівжорсткий чохол для одного або двох спінінгів/вудилищ. Виготовлений із щільної тканини. Має одне відділення. Оснащений ременем для носіння на плечі та ручкою для перенесення. Дно чохла є круглою міцною шайбою-тарілкою, яка захищає чохол від зносу і додатково його посилює.
Характеристики:
- Довжина - 150 см
- Кількість відділень - 1
- Ширина чохла - 8 см
- Висота чохла - 9 см
- Колір - чорний
- Вага - 1 кг
Особливості:
- Напівжорсткий
- Фурнітура - якісний пластик, стійкий до перепадів температур
- Ремінь для носіння чохла за спиною
- Блискавка з двома замками
- Міцне дно
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Місткість | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Водонепроникне дно, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 9 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 726 ₴





