Максимально якісна та надійна сумка чохол для 4 коропових котушок з м'якими перегородками, що розділяють простір. Підходить для 4 котушок розміром 10-14 тис. із запасними шпулями. Торцеві шви оброблені пластиковим кантом, який надає жорсткості чохлу та захищає від стирання. Оснащений зручною ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Кількість відділень - 1 (с разделителями)
- Місткість - 4 котушки 10000-14000
- Довжина чохла - 45 см
- Ширина чохла - 36 см
- Висота чохла - 12 см
- Розмір одного відділення - 21х17 см
- Товщина розділової стінки - 1 см
- Вага - 1.88 кг
Особливості:
- Наявність м'якої перегородки для захисту котушок
- Перегородки фіксуються на липучках (у разі потреби можна змінити положення перегородок або взагалі зняти)
- Окремі секції для запасних шпуль
- Блискавка із двома замками
- Наявність пластикового канта, який надає жорсткості чохлу та захищає від стирання.
- На кришці з внутрішньої сторони є додаткова кишеня із сітки (на застібці-блискавці)
- Зручна пластикова ручка надійно закріплена до основи сумки додатковими металевими заклепками
- Дно та торець сумки оснащені спеціальними накладками (ніжка-їжачок) для додаткової стійкості та зносостійкості
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KENT&AVER |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.88 кг |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість осередків | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Нековзне дно |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 2 738 ₴








