
Чохол для 4 вудилищ з котушками 140см ProfMontazh короповий чохол
3 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: AMN11721
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для вудилищ з котушками 140см ProfMontazh - м'який чохол, призначений для зберігання і транспортування 4-х коропових вудилищ з котушками. Чохол виготовлений з високоякісного матеріалу Оксфорд-600 з ПВХ, який забезпечує його міцність, довговічність і вологостійкість. Усередині чохла передбачені м'які перегородки і ніші для котушок, які надійно фіксують вудилища і захищають їх від пошкоджень.
Характеристики:
- Довжина під вудилища - 136 см
- Внутрішня ширина - 32 см
- Товщина - 6 см
- Глибина кишені під котушки - 13 см
Особливості:
- Зовнішні кишені для підставок - 109 і 94 см
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prof montazh |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість | 4 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Кишеня для зберігання стійок, Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 13 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 3 157 ₴






