Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол напівжорсткий Boya By 1,5м 2 секції - це чохол для транспортування та зберігання вудилищ довжиною до 1,5 метрів. Цей чохол виготовлений з міцних матеріалів, що забезпечує довговічність і надійність у використанні.
Характеристики:
- Матеріал - водонепроникний поліестер
- Тип - напівжорсткий
- Кількість секцій - 2
- Довжина - 1,5 м
- Діаметр - 10 см
Особливості:
- Регульована лямка для перенесення
- Велика додаткова кишеня
- Зручна пластикова ручка
- Пластикове водонепроникне дно
- Двозамкова застібка-блискавка
Купуй сьогодні! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 2 |
| Внутрішній діаметр | 10 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Водонепроникне дно, Двухзамкова застібка-блискавка, Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 705 ₴








