
Підсак в човен Корд (човновий) 103см підсак забродний
682 ₴
- Готово до відправки
- Код: PK-KORD-M-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і надійний підсак для ловлі з човна або забродним способом. Завдяки кордовій нитці і великій комірці сітки, риба не заплутається в ньому. Підсак легко мити, запах риби не вбирається в сітку. Можна не сушити в кінці рибалки.
Характеристики:
- Розмір голови 53х35 см
- Довжина - 103 см
- Комірка сітки - 3.5 см
- Транспортувальна довжина - 60х35 см
- Глибина - 70 см
- Матеріал каркасу - алюміній
- Матеріал сітки - кордова нитка
- Вага - 375 г
Купуй зараз! І отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Квадратна |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 103 см |
| Довжина у складеному вигляді | 60 см |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Вага | 375 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 682 ₴







