
Рибальський м'який чохол для спінінга, вудок, матчевих вудилищ 122 см компактний чохол
539 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH-KT-125-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний, бюджетний м'який чохол для спінінга або вудилища. Виготовлений з водонепроникної тканини (окрім тканини блискавки). Має одне відділення. Оснащений ручкою для переносу. Зручно складається в валик, коли не використовується.
Характеристики:
- Довжина - 122 см
- Кількість відділень - 1
- Ширина чохла - 6 см
- Висота чохла - 9 см
- Колір - червоний
- Вага - 0.39 кг
Особливості:
- Блискавка з двома замками
- Ручка з широкої стропи
- Компактно складається в валик (25х10х10см)
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Двухзамкова застібка-блискавка |
| Колір | Червоний |
| Вага | 390 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 6 см |
| Глибина | 9 см |
- Ціна: 539 ₴


