
Тримач для парасольки з гвинтом EnergoTeam Umbrella Stick 39см
253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73750915
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легко вкручується в землю і надійно фіксує парасольку. Тримач оснащений металевим стрижнем на ланцюжку, який вставляється в просвердлені отвори зверху. Після цього досить використовувати практичний важіль, щоб легко закріпити парасольку в землі. Цей тримач для парасольки Energofish Umbrella Stick універсальний і підходить для парасольок більшості виробників.
Характеристики:
- Матеріал - метал
- Вага - 165г
- Довжина - 39см
- Довжина гвинта - 8см
- Діаметр отвору - 18мм
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 390 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 18 мм |
| Вага | |
| Вага | 165 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 253 ₴

