
Підсак короповий для риболовлі Haoyunren 2.55м підсак на коропа
1 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: PK-SH-1S
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак короповий для лову трофейної риби. Зручний і одночасно простий у використанні. Нерозбірна голова підсаку і телескопічна прогумована рукоятка. Має велику глибину сітки, яка не дозволяє рибі вибратися з підсаку одного разу потрапивши в нього. Відмінний варіант як для власного використання, так і на подарунок.
Характеристики:
- Розмір голови 73х66 см
- Розмір рукоятки - від 92 до 169 см
- Довжина загальна - 255 см
- Комірка сітки - 6х8 мм
- Транспортна довжина - 70х105 см
- Матеріал каркасу метал
- Глибина підсаки - 66 см
- Вага - 1.05 кг
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Haoyunren |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Квадратна |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 255 см |
| Довжина у складеному вигляді | 105 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Регульована довжина |
| Вага | 1050 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 155 ₴




