Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для вудилищ напівжорсткий на одну секцію. Підходить для транспортування крихких спінінгів та вудилищ. Вудилища кріпляться всередині чохла за допомогою лямок. Вологозахищений. Не вигоряє на сонці, стійкий до зношування. Якісна блискавка та фурнітура. Компактно скручується в валик.
Характеристики:
- Довжина - 150 см
- Кількість відділень під вудилища - 1
- Ширина чохла - 14 см
- Висота чохла - 15 см
- Висота чохла (виступ під котушки) - 22 см
- Розміри в складеному стані 51х24 см
- Вага - 1.62 кг
Особливості:
- Напівжорсткий
- Ремінь для носіння чохла на плечі
- Зручна ручка для перенесення чохла
- Блискавка з двома замками
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, 1 наплічний ремінь, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Вага | 1620 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 14 см |
| Глибина | 22 см |
- Ціна: 1 254 ₴









