
Великий рибальський садок для риби круглий в чохлі 40х220см зелений
759 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK40220
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий рибальський садок для риби круглий. Призначений для зберігання улову безпосередньо у воді під час риболовлі. Завдяки великій довжині садок забезпечує рибі достатній простір і мінімізує травмування, що особливо важливо при спортивній ловлі.
Характеристики:
- Діаметр 40 см
- Довжина 2.2м
- Комірка 5х8мм
Особливості:
- Міцна, зносостійка сітка
- Підходить для різних видів риболовлі
- Зручний у використанні та транспортуванні
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 5 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 40 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 220 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 759 ₴


