Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний стілець в чохолі 32.5х26х34см. Легкий і компактний переносний стілець, який ідеально підходить для риболовлі, туризму, відпочинку на природі, пікніків, кемпінгу тощо.
Характеристики:
- Розмір чохла 33х12х6см
- Висота стільця 30см
- Розміри сидіння 32х26см
- Вага користувача до 85 кг
- Вага 650г
Особливості:
- Компактний розмір — займає мінімум місця в упаковці
- Легка вага — легко переносити і перевозити
- Універсальний у використанні — підходить для риболовлі, кемпінгу, пікніків, походів
- Зручний у зберіганні — чохол для транспортування в комплекті
- Швидко складається і розкладається
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Ширина стільця | 320 мм |
| Глибина стільця | 260 мм |
| Висота сидіння стільця | 300 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 440 ₴







