
Садок риболовний Weida 3 секції Ø35см
347 ₴
- Готово до відправки
- Код: WDS3353
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рибальський садок для риби. Має невелику вагу та ручку для переносу.
Характеристики:
- Діаметр - 35см
- Довжина основного відсіку - 52см
- Загальна висота з ручкою - 75см
- Діаметр комірки - 6мм
- Має пластикову ручку/кришку на кліпсі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручка |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 35 см |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 75 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 347 ₴




