
Коробка органайзер для снастей двостороння 14 секцій 19х8.5х3см
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: K1908530
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка органайзер для снастей. Призначена для зручного зберігання та транспортування блешень та воблерів.
Характеристики:
- Коробка 2х стороння
- Розміри 190х85х30мм
- 14 секцій
Особливості:
- Міцний пластиковий корпус надійно захищає вміст.
- Двостороння конструкція дозволяє максимально ефективно використовувати простір.
- Компактна та практична для риболовлі й повсякденного використання.
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 30 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 55 ₴



