
Мотильниця для зимової риболовлі EVA з ремінцем Briz мотильниця на руку ногу коліно
286 ₴
- Готово до відправки
- Код: BZM-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотильниця - незамінний аксесуар для будь-якого рибалки. Вона ідеально зберігає наживку в будь-яких погодних умовах. У зимові морози мотильниця захищає наживку від замерзання, а в літню спеку - від перегріву. Завдяки ремінцю мотильницю зручно носити з собою, вона завжди під рукою і в легкій доступності.
Характеристики:
- Матеріал - EVA
- Розмір - 10х7.5х3.5см
- Вага - 50г
Особливості:
- Ремінець дає змогу прикріпити мотильницю на руку або на ногу
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бриз |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість відділень | 1 |
| Вага | 0.05 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Висота | 3.5 см |
- Ціна: 286 ₴


