
Підвісна сушилка для фруктів риби овочів м'яса сушка 3 полиці 35х35см
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: SUSH-3-35
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для фруктів підвісної конструкції. Має три окремих полиці. Відкривається/закривається надійною блискавкою. Дрібна сітка не дозволяє живності потрапити всередину, зате створює можливість відмінного провітрювання продуктів. Має подвійне дно, з можливістю підставити непромокаємий матеріал і виключити протікання рідини на підлогу. Дуже компактна в складеному вигляді, легко миється.
Характеристики:
- Розмір полиці - 35х35 см
- Кількість полиць - 3
- Загальна висота - 65 см
- Розміри в складеному вигляді - 35х35х3 см
- Розмір комірки сітки - 2 мм
- Застосування: для сушіння/в'ялення всього
- Матеріал - полімер, каркас - метал
- Колір - синій
- Вага - 525 г
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 350 мм |
| Основні | |
| Висота секцій | 200 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.525 г |
- Ціна: 325 ₴







