
Регульований тубус для поплавків Sams Fish 3.55х28/40см
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: WSI51567
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регульований тубус для поплавків. Зручний і надійний аксесуар для безпечного транспортування та зберігання рибальських поплавків. Міцний корпус захищає оснащення від ударів, вологи та механічних пошкоджень.
Особливості:
- Дозволяє адаптувати його під різні типи та розміри поплавків.
- Забезпечує достатній внутрішній простір, водночас конструкція залишається легкою та компактною.
- Ідеально підходить для поплавців різних форм і довжин
Характеристики:
- Діаметр - 25мм
- Довжина - 28-38.5см (регулюється)
- Вага - 20г
Купуй зараз і отримай оперативну доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sams Fish |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Вага | 0.02 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38.5 см |
| Ширина | 2.5 см |
| Висота | 2.5 см |
- Ціна: 40 ₴


