
Рибальський капроновий садок з поплавцями для риби компактний на 3 кільця
647 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-PPVK-3
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Капроновий садок на три кільця з поплавками. Поплавці не дають садку потонути. Можна використовувати садок, як при лові з човна, так і з берега. Матеріал садка - швидковисихаючий капрон. Завдяки використанню капрону має невелику вагу. Компактний, має довгий шнур для кріплення з човна та на березі.
Характеристики:
- Матеріал - капрон
- Кількість кілець - 3
- Діаметр - 43 см
- Довжина загальна - 37 см
- Довжина шнура - 9 м
- Размір комірки - 1.5х3 см (ромб)
- Транспортувальні розміри - 70х70х5 см
- Вага - 500 г
Особливості:
- Рама кілець - сталевий трос
- Наявність вантажу на дні, для збереження вертикальної орієнтації садка
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 43 см |
| Розмір комірки | 30 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 37 см |
| Довжина у складеному вигляді | 5 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 647 ₴




