
Чохол для вудок 150 см на 2 відділення Feima чохол для вудилищ з котушками
825 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH-PG-FM-2-150-01
+380 (96) 108-54-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол гнучкий. Дві секції. Має зручні ручки для транспортування і ремінь для носіння на плечі. Вологозахищений. Не вигоряє на сонці, стійкий до зношування. Якісна блискавка і фурнітура. Наявність бічних кишень для розміщення рибальських аксесуарів.
Характеристики:
- Довжина - 150 см
- Кількість відділень під вудилища - 2
- Ширина чохла - 20 см
- Висота чохла - 17 см
- Висота чохла (виступ під котушки) - 25 см
- Вага - 1.07 кг
- Колір - зелений
Особливості:
- Ремінь для носіння чохла на плечі
- Тканеві ручки для переносу чохла
- Дві додаткові бокові кишені
- Блискавка з двома замками
Купуй зараз! Та отримай швидку доставку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1070 г |
| Місткість | 4 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | М'який |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 17 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 825 ₴









